• Wpisów: 3
  • Średnio co: 1 rok
  • Ostatni wpis: 7 lat temu, 17:35
  • Licznik odwiedzin: 1 433 / 2612 dni
 
rosomak0402
 
Peace002: Siedzę w moim pokoju i piszę do was. Chociaż mam nałożone słuchawki z których leci najnowsza piosenka Rihanny, słyszę wszystko co dzieje się w salonie. Mama ogląda telewizję, a tata gada przez telefon. Oczywiście słychać też moją siostrę, która włączyła na cały regulator " Don't stop the party" Black Eyed Peas, i słychać także brata, który gra na gitarze elektrycznej swój nowy kawałek. (Nie dziwię się temu, że musieliśmy się wyprowadzać 11 razy.) Wyjmuję słuchawki ze swoich obolałych uszu i wyłączam mojego IPhone.Po mniej-więcej 5 minutach mój telefon zaczyna wibrować. Dzwoni Anne, mój odwieczny wróg. Lubi mnie tylko dlatego, że moim bratem jest największe ciacho w szkole.
- Cześć - mówi, oczywiście w języku francuskim.
- O co chodzi, nie mam czasu - odpowiadam.
- Dałaś Hubertowi tę karteczkę ode mnie?
- Tak - skłamałam.
- To dobrze. Już się bałam, że nie. No to pa.
Zrobiło mi się niedobrze. Nie wyobrażam sobie JEJ z Hubertem za rękę. Miałam straszliwą ochotę, spotkać się z moją przyjaciółką Wiktorią, poplotkować trochę, pośmiać się i pójść na zakupy. Niestety, ona została w Polsce. Przez pierwszy miesiąc mojego pobytu we Francji, pisałyśmy do siebie codziennie. Ale na moje miejsce przybyła jakaś nowa. Na Facebooku wstawiły swoje wspólne fotki; widać było, że cudownie się ze sobą bawią. Wkrótce Wiktoria znalazła sobie chłopaka.(...)
A JA?
Dziewczyny z klasy lubią mnie tylko dlatego, że moim bratem jest Hubert, a dla chłopaków jestem nie widzialna.
Wiktoria nawet mnie już nie pamięta. Kiedy do niej zadzwoniłam, przywitałam ją serdecznym "SIEMKA! CO U CIEBIE?" a ona powiedziała "Yyyyy... A kto mówi?".

W KAŻDYM RAZIE NIE MAM ANI PRZYJACIÓŁKI, ANI CHŁOPAKA. PRZECZYTAJCIE TO SOBIE PARĘ RAZY I NAPISZCIE CZY CHCIELIBYŚCIE BYĆ NA MOIM MIEJSCU.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego